سامانه نقل و انتقال سهام پدیده(سناپ)

این سامانه با هدف مکانیزه کردن فرآیندهای مرتبط با سهام داران طراحی گردیده است به طوری که در این سامانه اطلاعات سهام داران و سوابق خرید و فروش سهام آنها ثبت و نگهداری می گردد. همچنین در وب سایت این سامانه، سهام داران می توانند سهام خود را با قیمتهایی که سامانه اجازه می دهد بصورت آنلاین برای فروش قرار داده یا سهام جدیدی را از میان سهام به فروش گذاشته شده بصورت آنلاین خریداری نمایند. اپلیکیشن موبایل نیز جهت خرید و فروش آنلاین سهام تهیه و در دسترس سهام داران در این سامانه قرار داده شده است.

آدرس اینترنتی: https://sanap.padide.com/

سامانه مجامع پدیده

مکانیزه کردن فرآیند برگزاری مجامع عمومی هدف اصلی این سامانه می باشد. اهم این فرآیندها عبارتند از صدور دعوت نامه، کنترل ورود سهام داران، صدور برگه رای، ثبت و شمارش آراء. علاوه بر این، ارتباط با سامانه های برگزاری مجامع آنلاین از دیگر قابلیت های این سیستم می باشد. این ارتباط ها در حوزه شمارش شرکت کنندگان در مجمع و جمع آوری اطلاعات آراء مأخوذه می باشد. این سامانه در دو بخش تهیه شده که بخشی از آن ویندوز و بخش دیگر وب می باشد.

شبکه تجاری همراهان پدیده

گروه شرکت های پدیده به منظور ارائه خدمات ارزش افزوده جدید به سهامداران و مشتریان و همچنين توسعه محصولات و خدمات قابل ارائه به آنان، اقدام به راه اندازی خدمتی جدید تحت سامانه ” شبکه تجاری همراهان پدیده” نموده است.
این شبکه با همکاری شبکه شرکای تجاری ملت مجموعه ای از برترین برندهای معتبر را گرد هم آورده و اعضا می‌توانند از خدمات و امکانات متنوع شبکه استفاده نموده و به راحتی کالای مورد نیاز خود را به صورت حضوری و اینترنتی، با تخفیفات ارزنده و آنی تهیه نمایند.

آدرس اینترنتی: https://net.padide.com/

سامانه قرعه کشی گروه شرکتهای پدیده

این سامانه در مرکز خرید, تفریح و سرگرمی پدیده شاندیز راه اندازی گردید تا مشتریان این مجموعه بتوانند ضمن یک خرید رضایت بخش, شانس خود را برای برخورداری از یک هدیه ارزشمند امتحان کنند.